אחריות תאגידית

אחריות תאגידית

אנשים עם מוגבלות הם ביטוי עמוק לרוח האדם. אנשים עם מוגבלות מוכיחים תמיד את כוחה של הרוח, את מוגבלות הכוח. דווקא מהמקום שבו אנו מתקשים צומחת רוח גדולה, אמונה, יכולת עמוקה לדלג מעל מכשולים ומעל קשיים גבוהים בהרבה מהמקובל בחברת ה'רגילים'. האם אנו מודעים לכוח הגדול שיש באנשים עם צרכים מיוחדים? האם אנו מודעים לצורך שלנו בהם? האם אנו מודעים ליכולות שלהם? כנראה שלא מספיק.

אחריות תאגידית

 זו ההזדמנות שלכם להכיר מקרוב את האוכלוסייה הזו, והפעם לא מעמדה של כוח וריחוק המלווה במבטים ברחוב או בתחושה שאנחנו יכולים להציל אותם מעצמם., אלא ממקום בו אתם באמת רוצים להכיר אותם ואת יכולותיהם, העדפותיהם ואהבותיהם. אנשים עם מוגבלויות זכאים לחוויות של מצוינות כמו כל אדם אחר. יש בהן כדי לרומם את הגוף ואת הרוח. ספורט הוא אירוע מחבר, מסיר מחיצות, המאפשר לאנשים להתחבר בתשתיות המחברות של החיים.  ספורט הוא מקום בו נפגשים אנשים החולקים אמונות, דתות והשקפות שונות תוך שהם מצליחים לראות את רוח האדם. הצטרפו אלינו והיו חלק מהשינוי החברתי, בואו תיווכחו בעצמכם שגם הספורטאים שלנו יכולים להצליח מעבר אפילו למה שהם מאמינים בעצמם. זו ההזדמנות שלכם!

קיימות אופציות שונות להשתלב בארגון כמתנדבים, נשמח מאוד לבנות עבורכם מסגרת מתאימה.

ספורטאי בריא

ספיישל אולימפיקס ישראל לוקחת על עצמה את האחריות לתת לספורטאים את ההזדמנות להיות בריאים. 

קושי בתקשורת ובהתנהלות עם הסביבה נפוץ באוכלוסייה עם מגבלה קוגניטיבית התפתחותית מה שלעיתים גורם לאבחנה רפואית שגויה. דבר אשר יכול להביא לפגיעה משמעותית באיכות הבריאות והחינוך לבריאות בקרב אנשים עם מגבלה קוגניטיבית התנהגותית. זאת ועוד, שירותי הבריאות לצערנו אינם נגישים מספיק בעבור אוכלוסייה זו וכך זכותם הבסיסית לקבלת שירותי בריאות הולמים נפגעת.  

התוכנית ספורטאי בריא מספקת לספורטאינו בדיקות שונות בסביבה מונגשת, מסבירת פנים ונעימה. שאיפתנו לגרום לאותם צוותים רפואיים ( אנשי מקצוע וסטודנטים בתחום הבריאות ) שעוברים הכשרה מותאמת לאוכלוסייה ומבצעים את הבדיקות לקחת את המיומנויות החשובות של עבודה עם אוכלוסייה עם מגבלה קוגניטיבית איתם לקהילה וליישמן שם. על מנת לייצר הצלחה מקסימלית נייצר שיתופי פעולה עם משרד הרווחה והבריאות, אוניברסיטאות, קופות חולים ומתנדבים מעולם הבריאות.

הצטרפו אלינו

קיימות אופציות שונות להשתלב בארגון כמתנדבים, נשמח מאוד לבנות עבורכם מסגרת מתאימה. לפרטים נוספים ניתן לפנות למיכל שמעוני 054-6233099 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות