אחריות תאגידית

אחריות תאגידית

אנשים עם מוגבלות הם ביטוי עמוק לרוח האדם. אנשים עם מוגבלות מוכיחים תמיד את כוחה של הרוח, את מוגבלות הכוח. דווקא מהמקום שבו אנו מתקשים צומחת רוח גדולה, אמונה, יכולת עמוקה לדלג מעל מכשולים ומעל קשיים גבוהים בהרבה מהמקובל בחברת ה'רגילים'. האם אנו מודעים לכוח הגדול שיש באנשים עם צרכים מיוחדים? האם אנו מודעים לצורך שלנו בהם? האם אנו מודעים ליכולות שלהם? כנראה שלא מספיק…

אחריות תאגידית

זו ההזדמנות שלכם להכיר מקרוב את האוכלוסייה הזו, והפעם לא מעמדה של כוח וריחוק המלווה במבטים ברחוב או בתחושה שאנחנו יכולים להציל אותם מעצמם., אלא ממקום בו אתם באמת רוצים להכיר אותם ואת יכולותיהם, העדפותיהם ואהבותיהם. אנשים עם מוגבלויות זכאים לחוויות של מצוינות כמו כל אדם אחר. יש בהן כדי לרומם את הגוף ואת הרוח. ספורט הוא אירוע מחבר, מסיר מחיצות, המאפשר לאנשים להתחבר בתשתיות המחברות של החיים.  ספורט הוא מקום בו נפגשים אנשים החולקים אמונות, דתות והשקפות שונות תוך שהם מצליחים לראות את רוח האדם. הצטרפו אלינו והיו חלק מהשינוי החברתי, בואו תיווכחו בעצמכם שגם הספורטאים שלנו יכולים להצליח מעבר אפילו למה שהם מאמינים בעצמם. זו ההזדמנות שלכם!

קיימות אופציות רבות להשתלב כמתנדבים, נשמח מאוד לבנות עבורכם מסגרת מתאימה.

ספורטאי בריא

ספיישל אולימפיקס ישראל לוקח על עצמו את האחריות לתת לספורטאים את ההזדמנות להיות בריאים ולקבל שירותי בריאות שווים.

קושי בתקשורת ובהתנהלות עם הסביבה נפוץ באוכלוסייה עם מגבלה קוגניטיבית התפתחותית, מה שלעיתים גורם לאבחנה רפואית שגויה. התנהלות זו יכולה להביא לפגיעה משמעותית באיכות הבריאות והחינוך לבריאות בקרב אנשים עם מגבלה קוגניטיבית התנהגותית. זאת ועוד, לצערנו שירותי הבריאות אינם נגישים מספיק בעבור אוכלוסייה זו וכך זכותם הבסיסית לקבלת שירותי בריאות הולמים נפגעת.  

 

התוכנית ספורטאי בריא מספקת לספורטאים שלנו בדיקות שונות בסביבה מונגשת, מסבירת פנים ונעימה. שאיפתנו לגרום לאותם צוותים רפואיים (אנשי מקצוע וסטודנטים ממקצועות הבריאות) שעוברים הכשרה מותאמת לאוכלוסייה ומבצעים את הבדיקות, לקחת את המיומנויות החשובות בעבודה עם אוכלוסייה עם מגבלה קוגניטיבית איתם לקהילה וליישמן שם. בכדי לייצר הצלחה מקסימלית אנו פועלים ליצירת שיתופי פעולה עם משרד הרווחה והבריאות, אוניברסיטאות ומכללות, קופות חולים ומתנדבים מעולם הבריאות.

הצטרפו אלינו

ספיישל אולימפיקס מאמין שכל אדם יכול, אם רק ניתן לו את הכלים הנכונים, נאמין בו ונדחוף אותו קדימה. זה המסר שאנו מפיצים ברחבי העולם, הן במהלך הפעילות והן באירועי הספורט שלנו. הארגון הינו בית ספורטיבי לילדים ולמבוגרים, במסגרתו ניתנת להם אפשרות לפתח כושר גופני, להפגין אומץ ושמחת חיים, לאמץ אורח חיים בריא ולקחת חלק בקהילה תומכת ומשלבת. הארגון מחנך אנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית לשאוף למיצוי הכישורים שניתנו להם כספורטאים, ומספק חוויות חינוכיות עבור המאמנים, המתנדבים והמורים על מנת לשפר את הידע והיכולות המקצועיות שלהם.

דילוג לתוכן