חוזרים לאימונים אבל לתחרויות עדיין לא אז… קבלו את המשחקים הוירטואלים של ספיישל אולימפיקס ישראל 2020

Facebook
LinkedIn
Email

אנו שמחים ונרגשים להציג בפניכם את המשחקים החדשים של ספיישל אולימפיקס בקיץ הקרוב..

בתקופת הקורונה המאתגרת שפקדה אותנו והשגרה החדשה אליה נכנסנו, הבנו כי עלינו להתאים את עצמנו למציאות חדשה. רבים מהספורטאים שלנו סבלו מבדידות חברתית גדולה, מקושי בשמירה על כושר גופני ואורח חיים מאוזן. מאחר ואיננו יכולים לחזור עדיין לפעילות ספורט מלאה הכוללת תחרויות, החלטנו להביא את התחרויות אליהם לסביבה המוכרת. 

במהלך חודש יולי נתמקד בכל שבוע בענף ספורט אחר ופעילות ספורטיביות שונות. תפקידם של הספורטאים למדוד את התוצאות שלהם (בעזרת בן משפחה, חבר, מאמן) ולשלוח את התוצאות אלינו. בסוף כל שבוע נכריז על המנצח השבועי בענף הספורט הנבחר והזוכה יקבל מדלייה וירטואלית. 

 

 

המטרה לאפשר לספורטאים להיכנס שוב לשגרת אימונים, לחזור לקשר עם חבריהם ולעודד אותם לשמור על אורח חיים בריא, גם בתקופה מאתגרת שלא מאפשרת לנו לחזור להרגלים המוכרים לנו. בשונה מאימוני הזום המיקוד הוא פיתוח עצמאות, עידוד האתגר מול החברים, שמירה על קשר עם המאמנים וצוות ספיישל.

רוצים גם אתם לקחת חלק בתחרות הוירטואלית שלנו

זה הזמן! שלחו לנו את הפרטים שלכם ונעביר לכם את הפרטים הרלווטיים. כמו כן, אפשר כמובן להירשם בתור פרטנר של ספורטאי ולקיים יחד איתו את הפעילות. גם בתקופות מאתגרות – 

"משחקים ביחד- חיים ביחד"

ב-1/7 נתחיל עם אתגר ספורטאי בריא של תוכנית חדשה בשם FIT5 

לפרטים נוספים והרשמה לחצו על הלינק המצורף:

עוד כתבות

עדכונים נובמבר 2023

החברה הישראלית בימים אלה נמצאת בימי לחימה מלווים בכאב גדול על אובדן של יקירנו, חברים, קרובים ומשפחה. ארגון ספיישל אולימפיקס ישראל שותף לכאב והצער הגדול יחד עם מציאות של אי ודאות שנכפתה על עתיד הפעילות בטווח הקרוב בדומה לשאר גופי הספורט אנו מסתכלים בבהירות הלאה ומתרכזים בלתמוך באגודות, במאמנים, בספורטאים ובמשפחות.

לקריאת הכתבה

שווים בספורט

"משרד התרבות והספורט" ממשיך בקידום שוויון הזדמנויות בחברה ותקצוב לטובת תוכניות שילוב וספורט לאוכ' עם מוגבלות. שווים בספורט הינה תוכנית הפועלת זו השנה החמישית.מאוקטובר 2022 מנוהלת ע"י "התאחדות הספורט לבתי הספר" תוך הובלה משותפת עם ארגון "ספיישל אולימפיקס".

לקריאת הכתבה
דילוג לתוכן