מרכינים ראש על לכתה של טלי קורנהוזר

Facebook
LinkedIn
Email

משפחת ספיישל אולימפיקס מרכינה ראש על לכתה בטרם עת של טלי קורנהאוזר ומחבקים את המשפחה- מולי, עומר, תום ולין היקרים. עשייתה הנרחבת ותרומתה לארגון ילוו אותנו ותשאר בליבנו לעד. יהיה זכרה ברוך.

אלעד סבן נציג הספורטאים כותב:

אזכור ולא אשכח תמיד את הקשר המיוחד שלי עם טלי קורנהאוזר.

הפעם הראשונה שהכרתי אותה, זה קרה שפגשתי לראשונה את ידידתי המופלאה ביקום לין;
בהתחלה לא ידעתי מה זה ספורט, ולא ידעתי את המשמעויות השונות…
אבל כשהכרתי את טלי, היא סיפרה לי על כל מה שאני צריך לדעת על ספיישל אולימפיקס,
וגם נתנה לי כלים מיוחדים לעסוק ולהצליח בתחום הספורט של הספיישל אולימפיקס בישראל.

השנה 2020, ובזכות טלי הנפלאה, אני כיום מעצב גרפי ונציג הספורטאים בספיישל אולימפיקס ישראל המתחדשת. אני מאוד מודה לטלי שנתנה לי את המצווה ואת הזכות לעזור לספורטאים, שמעל זה הם חברים מאוד קרובים לליבי ומאוד מיוחדים עבורי.

כשהתחלתי להיות נציג הספורטאים, למדתי מחבריי הקרובים להקשיב להם ולסיפורים האישיים והמיוחדים שלהם: "באיזה מקצה התחרו, איזה מקומות הגיעו ומה החלום המיוחד שלהם גם שהם בספיישל אולימפיקס"…

הספורט בספיישל אולימפיקס הוא הכלי הכי אוניברסלי בשביל לשבור כל תקרות, קירות וחומות זכוכית אפשריות על מנת להראות את היכולת המיוחדת שלו ולא את המגבלה שלו.

טליוש, תודה רבה לך על כל השנים ועל כל הכלים שנתת לי על מנת לעזור ללין ולכל החברים שלי בעמותה, על מנת לתת להם את הבמה הראויה להם מאוד; לא אשכח אותך ותמיד אזכור אותך לעלמי עלמיא.

נוחי על משכבך בשלום. יהי זכרך ברוך.

ThankYouTali

עוד כתבות

עדכונים נובמבר 2023

החברה הישראלית בימים אלה נמצאת בימי לחימה מלווים בכאב גדול על אובדן של יקירנו, חברים, קרובים ומשפחה. ארגון ספיישל אולימפיקס ישראל שותף לכאב והצער הגדול יחד עם מציאות של אי ודאות שנכפתה על עתיד הפעילות בטווח הקרוב בדומה לשאר גופי הספורט אנו מסתכלים בבהירות הלאה ומתרכזים בלתמוך באגודות, במאמנים, בספורטאים ובמשפחות.

לקריאת הכתבה

שווים בספורט

"משרד התרבות והספורט" ממשיך בקידום שוויון הזדמנויות בחברה ותקצוב לטובת תוכניות שילוב וספורט לאוכ' עם מוגבלות. שווים בספורט הינה תוכנית הפועלת זו השנה החמישית.מאוקטובר 2022 מנוהלת ע"י "התאחדות הספורט לבתי הספר" תוך הובלה משותפת עם ארגון "ספיישל אולימפיקס".

לקריאת הכתבה
דילוג לתוכן