הקהילה שלנו

ספיישל אולימפיקס ישראל מציעה מגוון דרכים בהן ניתן לקחת חלק. בין אם ברצונך להיות ספורטאי, בן משפחה תומך, מאמן או מתנדב – השלב הראשון הוא ליצור איתנו קשר, ואנו נמצא עבורכם את התוכניות המקומיות בהן תוכלו לקחת חלק.

הירשם כספורטאי​
ספורטאינו הם הלב הפועם של ספיישל אולימפיקס הם ילדים ומבוגרים עם מוגבלות שכלית התפתחותית מכל רחבי הארץ. אצלנו, הם מפתחים את יכולותיהם ומוצאים הצלחה, שמחה וקשרי חברות. הצטרפו לקהילת ספיישל אולימפיקס והראו לעולם שאפשר.
 
ozedf
rpt
הרשמת קבוצת ספיישל אולימפיקס​

בענפי הספורט הקבוצתיים- הקבוצה היא הבית, היא מקור הכח, היא תרים אותנו לגבהים ותיהיה איתנו גם שקצת קשה. איתה נצבור את החוויות, ממנה נצא עם חברים לחיים ונתמודד חברתית מול סיטואציות. יש לכם קבוצה? למה אתם מחכים?

להשתתף כמאמן​

מאמני ספיישל אולימפיקס הם מודל לחיקוי. הם מלמדים את הספורטאים מיומנויות פיזיות ומסייעים להם בבניית הרוח והאופי המתאימים לספורטאים מקצועיים. בואו להיות מאמנים, שופטים, או מתנדבים בפעילויות ואירועי ספיישל אולימפיקס.

20190530_196047
06a28e81-73ac-492a-8dca-19b57059a21c
לתמוך בבן/בת משפחה

המשפחות הן המקור לאהבה, עידוד, ולתמיכה בספורטאים שלנו. הארגון מהווה רשת תמיכה המחבר בין המשפחות שונות ויוצר קהילה חמה ומעצימה. הרשמו עכשיו, וקחו חלק בקהילה.

 
רוצים להתנדב?​
המתנדבים שלנו מאמינים שאפשר לשנות וליצור שמחה, תקווה ואחדות בין אנשים באמצעות פעילויות ספורט. המתנדבים שלנו הם תלמידי בתי ספר, חיילים בשרות חובה, סטודנטים, עובדי חברות במשק ופנסיונרים. הם מסייעים בפעילויות כמאמנים, שופטים, מעניקי מדליות, מלווי קבוצות, ובתפקידים רבים אחרים. רוצים להתנדב? הירשמו עכשיו, וקחו חלק בקידום המטרה.
 
ozedf

במיוחד בשבילכם, מספיישל אולימפיקס ישראל:

בקרוב, לכולנו יהיה דרכון בריאות דיגיטל לשמירה על תקשורת טובה בין רופא ומטופל, ולמתן שירות רפואי איכותי ונגיש לכולם.

דילוג לתוכן